Esteu aquí

Champions League

FINAL SIX

quARTS DE FINAL: 29/05/2014   SEMIFINAlS: 30/05/2014     FINALS: 31/05/2014
               
18:00 h                  
Pro Recco 18   18:00 h            
vs   VK Radknicki 9          
VK Partizan 19   vs       20:00 h    
      VK Partizan 4   VK Radknicki 6  
              vs    
      19:30 h     CN Atlètic-Barceloneta 7  
19:30 h     VK Primorje 8          
CN Atlètic-Barceloneta 6   vs              
vs     CN Atlètic-Barceloneta 10          
AN Brescia 4                
                   
      16:30 h       18:30 h    
  Pro Recco 10   VK Primorje 12  
      vs       vs    
    AN Brescia 9   VK Partizan 6  

 

RONDA PRELIMINAR GRUP A

CLASSIFICACIÓ PUNTS PJ G E P GF GC
1.
VK Primorje Erste Bank (Croàcia)
23
10
7
2
1
106
74
2.
Pro Recco Nuoto e Pallanuoto (Itàlia)
19
10
6
1
3
97
82
3.
CN Atlètic-Barceloneta (Espanya)
16
10
5
1
4
83
81
4.
VK Jug Croatia Osiguranje (Croàcia)
15
10
4
3
3
100
94
5.
Olympiacos Pireaus (Grècia)
10
10
3
1
6
91
98
6.
ZF Eger (Hongria)
3
10
1
0
9
75
123

 

data HORA PISCINA LOCAL   VISITANT
20/11/13
19:15
Sant Sebastià
CN Atlètic-Barceloneta
8
-
7
VK Primorje Erste Bank
19:00
 
ZF-Eger
7
-
8
Pro Recco
18:00  
Jug Dubrovnik
11
-
9
Olympiacos Piraeus
 
04/12/13
19:00
 
ZF-Eger
5
-
11
CN Atlètic-Barceloneta
21:00
 
Pro Recco
9
-
7
Olympiacos Piraeus
18:45  
VK Primorje Erste Bank
9
-
9
Jug Dubrovnik
 
18/12/13
19:15
Sant Sebastià
CN Atlètic-Barceloneta
10
-
10
Pro Recco
21:45
 
Olympiacos Piraeus
8
-
12
VK Primorje Erste Bank
18:50  
Jug Dubrovnik
16
-
11
ZF-Eger
 
08/01/14
19:15
Sant Sebastià
CN Atlètic-Barceloneta
9
-
8
Jug Dubrovnik
20:30
 
Pro Recco
6
-
8
VK Primorje Erste Bank
19:00  
ZF-Eger
12
-
11
Olympiacos Piraeus
 
29/01/14
17:00
 
Olympiacos Piraeus
9
-
8
CN Atlètic-Barceloneta
17:30
 
Jug Dubrovnik
8
-
7
Pro Recco
20:00  
Primorje Erste Bank
20
-
7
ZF-Eger
 
21/02/14
19:15
Sant Sebastià
CN Atlètic-Barceloneta
10
-
11
Olympiacos Piraeus
20:30
  
Pro Recco
12
-
10
Jug Dubrovnik
19:00  
ZF-Eger
6
-
11
VK Primorje Erste Bank
 
15/03/14
16:00
 
Jug Dubrovnik
8
-
9
CN Atlètic-Barceloneta
19:00
 
VK Primorje Erste Bank
11
-
8
Pro Recco
17:00  
Olympiakos Piraeus
13
-
5
ZF-Eger
 
26/03/14
20:30
 
Pro Recco
11
-
6
CN Atlètic-Barceloneta
18:50
 
VK Primorje Erste Bank
10
-
8
Olympiacos Piraeus
18:00  
ZF-Eger
8
-
10
Jug Dubrovnik
 
09/04/14
19:45
Sant Sebastià
CN Atlètic-Barceloneta
9
-
5
ZF-Eger
19:00
 
Olympiacos Piraeus
6
-
12
Pro Recco
18:50  
Jug Dubrovnik
11
-
11
VK Primorje Erste Bank
 
03/05/14
19:00
 
VK Primorje Erste Bank
7
-
3
CN Atlètic-Barceloneta
21:00
 
Pro Recco
14
-
9
ZF-Eger
16:30  
Olympiacos Piraeus
9
-
9
Jug Dubrovnik

 

RONDA PRELIMINAR GRUP B

CLASSIFICACIÓ PUNTS PJ G E P GF GC
1.
VK Radnicki Kragujevac (Sèrbia)
30
10
10
0
0
115
75
2.
AN Brescia (Itàlia)
21
10
7
0
3
104
75
3.
Partizan Raiffeisen Belgrade (Sèrbia)
18
10
6
0
4
85
73
4.
Spandau 04 Berlín (Alemanya)
10
10
3
1
6
89
102
5.
Galatasaray Istanbul (Turquia)
5
10
1
2
7
73
104
6.
CSM Digi Oradea (Romania)
4
10
1
1
8
71
108

 

data HORA PISCINA LOCAL   VISITANT
20/11/13
20:30
 
Galatasaray Istanbul
7
-
11
VK Radnicki Kragujevac
20:30
 
AN Brescia
11
-
6
Partizan Raiffeisen Belgrade
19:00  
Spandau04 Berlín
8
-
6
CSN Digi Oradea
 
04/12/13
20:00
 
VK Radnicki Kragujevac
8
-
6
Partizan Raiffeisen Belgrade
20:00
 
CSM Digi Oradea
6
-
10
AN Brescia
20:30  
Galatasaray Istanbul
9
-
9
Spandau04 Berlín
 
18/12/13
19:00
 
Partizan Raiffeisen Belgrade
10
-
4
CSM Digi Oradea
19:00
 
Spandau04 Berlín
8
-
13
VK Radnicki Kragujevac
20:00  
AN Brescia
9
-
4
Galatasaray Istanbul
 
08/01/14
15:45
 
VK Radnicki Kragujevac
8
-
6
CSM Digi Oradea
20:30
 
Galatasaray Istanbul
7
-
10
Partizan Raiffeisen Belgrade
19:00  
Spandau04 Berlín
10
-
12
AN Brescia
 
29/01/14
20:30
 
AN Brescia
8
-
9
VK Radnicki Kragujevac
20:30
 
Partizan Raiffeisen Belgrade
7
-
5
Spandau04 Berlín
20:00  
CSM Digi Oradea
9
-
9
Galatasary Istanbul
 
22/02/14
20:45
 
VK Radnicki Kragujevac
12
-
8
AN Brescia
19:00
  
Spandau04 Berlín
10
-
9
Partizan Raiffeisen Belgrade
20:30  
Galatasaray Istanbul
11
-
9
CSM Digi Oradea
 
15/03/14
20:00
 
CSM Digi Oradea
6
-
16
VK Radnicki Kragujevac
18:30
 
Partizan Raiffeisen Belgrade
14
-
7
Galatasary Istanbul
20:30  
AN Brescia
13
-
10
Spandau04 Berlín
 
26/03/14
00:00
 
CSM Digi Oradea
7
-
9
Partizan Raiffeisen Belgrade
18:30
 
VK Radnicki Kragujevac
16
-
10
Spandau04 Berlín
20:30  
Galatasaray Istanbul
5
-
10
AN Brescia
 
09/04/14
18:00
 
Partizan Raiffeisen Belgrade
8
-
9
VK Radnicki Kragujevac
20:30
 
AN Brescia
18
-
7
CSM Digi Oradea
19:00  
Spandau04 Berlín
10
-
6
Galatasaray Istanbul
 
03/05/14
18:00
 
VK Radnicki Kragujevac
13
-
8
Galatasaray Istanbul
20:00
 
Partizan Raiffeisen Belgrade
6
-
5
AN Brescia
20:00  
CSM Digi Oradea
11
-
9
Spandau04 Berlín